Hlavní strana > Obchodní partneři > Hidral

O SPOLEČNOSTI HIDRAL S.A.

Společnost HIDRAL, sídlem ve Španělsku v Seville, působí v oboru výtahové techniky a zdvihacích zařízení již přes 30 let. Vzhledem k vývoji na světových trzích a ohromnému potenciálu rychle se rozvíjejících zemí Jižní Ameriky byla před několika lety zahájena výroba v městě Indaiatuba v Brazílii. V současné době dodává Hidral do 45 zemí světa.

Výrobní program společnosti Hidral zahrnuje typizované řady malých nákladních / jídelních výtahů bez dopravy osob, nákladních plošin a plošin s přepravou osob, autovýtahy a výtahy do rodinných domů, kancelářských a veřejných budov nebo v místech průmyslové výroby.

Primárně jsou zdvihací zařízení vyráběna s hydraulickým pohonem, neboť již od počátku své činnosti se Hidral specializuje na vývoj a výrobu hydraulických pohonů s vlastními řídícími ystémy. Dodávky zdvihacích zařízení s trakčními pohony řeší subdodávkou od prověřených výrobců.

Filozofie společnosti Hidral má dva hlavní aspekty. Prvním faktorem je důraz na bezpečnost, která je vnímána nejen v souvislosti s vlastním užíváním zařízení konečným uživatelem, ale také s ohledem na osoby, které provádějí montáž a uvádějí zařízení do provozu, tedy zaměstnance profesionálních výtahových společností. Odtud vyplývá i druhý aspekt filozofie společnosti Hidral, která z pozice výrobce dodává své produkty výhradně profesionálním výtahovým firmám, nikoliv konečným uživatelům.