Hlavní strana > Obchodní partneři > Dinacell

O SPOLEČNOSTI DINACELL ELECTRONICA S.L.

Společnost DINACELL ELECTRONICA S.L., sídlem v Madridu ve Španělsku, byla založena před 20 lety a prostřednictvím široké distribuční sítě dnes dodává do většiny zemí světa včetně Číny.

Od roku 1994 se Dinacell začal úzce specializovat na systémy vážení jednak pro průmyslové využití, jednak pro výtahovou techniku. Dále se zabývá se výrobou displejů a rozvaděčů.

Své zákazníky si Dinacell získává především vysokou kvalitou výrobků, garantovanými zárukami a poprodejním servisem. Tato kvalita je zajištěna pečlivým výběrem materiálů, aplikací nejnovějších technologických postupů a profesionalizací zaměstnanců. Dinacell klade důraz na vlastní výrobní soběstačnost, neustálou inovaci stávajících výrobků a vývoj nových produktů.

Kombinace inovativních přístupů a důraz na kvalitu zajistil Dinacellu vedoucí pozici v oboru vážících zařízení. Výrobní sortiment zahrnuje několik typů systémů vážení na lana, snímače pod kabinu nebo rám stroje, hydraulické snímače, atd. Řídící jednotky s různým stupněm výbavy od základních po elektronicky plně vybavené s řadou přídavných funkcí; většinu z nich lze kombinovat se všemi typy snímačů.

Všechny výrobky společnosti Dinacell podléhají vnitřní kontrole na výstupu, aby byla zaručena maximální míra spolehlivosti a funkčnosti. Produkty jsou řádně certifikovány a vybrané typy patentově chráněny.